Hotel Sebastian

ubytovanie Nova Ves v Horach
 

*** Hotel Sebastian / ubytovanie Nova Ves v Horach

Hotel Nova Ves v Horach Sebastian
Hotel Sebastian je útulný trojhviezdičkový hotel v severných Čechách, na samej hranici so Spolkovou republikou Nemecko. Nachádza sa v Krušných Horách v obci Nová Ves v Horách, odkiaľ je možné vyrážať na cyklovýlety, prechádzky, alebo sa vypraviť do blízkych miest Chomutov a Most.

 Nová Ves v Horách ubytovanie Hotel Sebastian služby :
Hotel Sebastian ponúka celoročne ubytovanie o kapacite 16 lôžok. Izby sú vybavené nábytkom, kúpeľňou, WC, TV. Po dohovore možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii sauna, masážny salón, nefajčiarske miestnosti, bar. Ponúkame aj záhradný pavilón s kapacitou 40 miest s možnosťou organizovania osláv, školení a svadieb.

Ubytovanie Nová Ves v Horách hotel Sebastian okolie a výlety :
V zimnom období výborné podmienky pre lyžiarov. Lyžiarske stopy v mieste a okruhu 15 Km. 5 skvelých zjazdoviek pre pokročilých a pre začiatočníkov. V lete výborné prostredie pre pešiu turistiku, blízke okolie je pretkané cyklostezkami, hubárčenie a zber lesných plodov. Kúpanie: Nudapláž Barbora v Tepliciach, aquapark Most, kamencové jazero v Chomutove, aquapark Marienberg. Nakupovanie: Centrum Olympia Teplice, Globus Chomutov, Tesco Most, Chemnitz Center.

Hotel Sebastian ubytovanie Nová Ves v Horách dopravné spojenie :
Autom: Z Litvínova odbočte na Horní Jiretín a potom pokračujte do Nové Vsi v Horách. Hotel Sebastian sa nachádza takmer na konci obce za autobusovou zastávkou ČSAD.

Autobusom: Z Litvínova autobusom ČSAD.

Vlakom: Vlakom do Litvínova a potom autobusom ČSAD do Novej Vsi.
Hotel Nova Ves v Horach Sebastian - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Nova Ves v Horach Sebastian - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Nova Ves v Horach Sebastian - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Nova Ves v Horach Sebastian - hotel má reštauráciuHotel Nova Ves v Horach Sebastian - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Nova Ves v Horach Sebastian - Izby s vlastnou toaletouHotel Nova Ves v Horach Sebastian - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: